Kim jestem?

Moja historia

Urodziłem się, mieszkam i pracuję w Bolesławcu. Wżeniłem się w biznes florystyczny w 1994 roku i w związku tym pozostaję do dzisiaj. W międzyczasie ukończyłem Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu w zakresie zarządzanie przedsiębiorstwem. Działalność w branży kwiatowej zaczynałem od prowadzenia kwiaciarni, rozwijając firmę do sieci kilku kwiaciarni. W między czasie rozwinąłem sprzedaż hurtową i import w firmie Florand.

Kolejnym etapem rozwoju w branży było stworzenie ośrodka szkoleniowego Akademia Florystyczna i pracowni florystycznej Party Flowers. Wszystkie stworzone marki to obecnie gotowe koncepty franczyzowe, które mają za zadanie ułatwić rozwój lub rozpoczęcie biznesu w branży florystycznej. Zajmuję się praktycznym zastosowaniem wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem florystycznym.

Obecnie świadczę usługi doradcze i szkoleniowe dla firm z branży kwiatowej w oparciu o szeroką, praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, zdobytą podczas ponad dwudziestoletniej działalności w biznesie kwiatowym. Swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielę się pisząc artykuły o biznesie florystycznym publikowane na moim blogu wsparcieflorystow.pl, a także na forumkwiatowe.pl, w czasopiśmie NDiO – Flora i Florysta.

Opinie & reakcje

Oto przykładowe opinie o szkoleniach, jest ich więcej na wsparcieflorystow.pl tam pomagamy osobom już pracującym w biznesie florystycznym.

” Jestem zachwycona szkoleniem, bardzo mnie ta wiedza podbudowała, otworzyła mi umysł na nowe możliwości. Dowiedziałam się wielu potrzebnych informacji.”

Monika Jastrząb

Kwiaciarnia

„Zapisałam się na jeden dzień szkolenia i przed lunchem już wiedziałam, że chcę zostać dłużej. Jestem przekonana, że dobrze zainwestowałam swoje pieniądze i czas.”

Karolina Miler

Kwiaciarnia

„Każdy sposób jest mniej lub bardziej kosztowny ale i tak jest minimalny przy kosztach błędów jakie popełniamy prowadząc własną działalność florystyczną”

Monika Sulich

Kwiaciarnia

Przeczytaj opinie o nas na wsparcieflorystow.pl

Pozwól, że pomogę ci osiągnąć twoje cele we właściwy sposób.