Który Kwiatomat jest najlepszy?

Kwiatomaty są automatami do sprzedaży bukietów z kwiatomatów naturalnych, które działają przez całą dobę. Istnieje kilku producentów i modeli kwiatomatów na polskim rynku, które różnią się wielkością, wyglądem, funkcjonalnością i ceną. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, które kwiatomaty są najlepsze, ponieważ zależy to od indywidualnych potrzeb i preferencji kwiaciarni i klientów.

Warto zwrócić uwagę na ofertę polskiej firmy Eldrut, która ma w tej chwili największe doświadczenie w produkcji Kwiatomatów. W 2023 roku zostało zainstalowanych ponad 120 automatów w modelu K Profesional w Polsce, a w pierwszym kwartale 2024 roku będzie zainstalowanych kolejnych 100.

Aktualna mapa zainstalowanych Kwiatomatów firmy Eldrut w Polsce.

Oprócz doświadczenia zebranego z zainstalowanych i działajacych Kwaitomatów firmy Eldrut, których dystrybutorem jest Wsparcie Florystów, kolejnym atutem jest aktualne 5 modeli w różnych cenach, od najtańszych BASIC i LITE, przez ONE i META do flagowego modelu PROFESIONAL.

Można wyróżnić kilka kryteriów, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniego kwiatomatu, takich jak:

Jakość i trwałość materiałów, z których jest wykonany kwiatomat.

Najlepiej, aby były to materiały odporne na warunki atmosferyczne, takie jak stal nierdzewna, aluminium lub hartowane szkło.

Kwiatomat w Bolesławcu

Wydajność i oszczędność energii.

Kwiatomat powinien zapewniać optymalną temperaturę i wilgotność dla kwiatów, a jednocześnie zużywać jak najmniej prądu. Można sprawdzić, ile kWh zużywa kwiatomat na dobę i porównać z innymi modelami.

Łatwość obsługi i zarządzania.

Kwiatomat powinien mieć intuicyjny i nowoczesny panel dotykowy dla klientów, który umożliwia płatność kartą, blik, Google Pay lub Apple Pay. Ponadto, kwiatomat powinien mieć dedykowaną aplikację dla kwiaciarni, która pozwala na monitorowanie stanu asortymentu, sprzedaży, awarii i innych parametrów.

Personalizacja i estetyka.

Kwiatomat powinien pasować do stylu i wizerunku kwiaciarni, dlatego warto wybrać model, który oferuje możliwość personalizacji koloru, logo, grafiki i danych na obudowie. Kwiatomat powinien również być atrakcyjny i przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

Cena i warunki zakupu.

Kwiatomat to spora inwestycja, dlatego warto porównać ceny i warunki różnych producentów i dostawców. Niektórzy oferują możliwość zakupu kwiatomatu na raty, leasingu lub wynajmu. Ważne jest również, aby sprawdzić, jakie są koszty transportu, montażu, serwisu i gwarancji.

Który Kwiatomat jest najładniejszy?

To jest kwestia gustu i preferencji, ale jeśli chodzi o wygląd i estetykę, to moim zdaniem najładniejsze są Kwiatomaty z czarnego hartowanego szkła, które mają nowoczesny i elegancki design. Takie Kwiatomaty oferuje firma Eldrut, która jest producentem i dostawcą automatów do sprzedaży kwiatów. Możesz zobaczyć ich modele na ich stronie internetowej tutaj. Dystrybutorem w Polsce jest Wsparcie Florystów.

Mam nadzieję, że to ci pomoże. Jeśli masz jakieś inne pytania lub potrzebujesz pomocy, daj mi znać. ?

Więcej informacji – info@wsparcieflorsytow.pl +48 601375900

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.