Florystyka na Targach Gardenia 2021

GARDENIA 2021: ogrodnictwo, florystyka, dekoracje

Tegoroczna GARDENIA szykuje dla roślinnych sektorów soczystą edycję! 04-06 listopada 2021 r. branża spotka się po długiej przerwie na Międzynarodowych Targach Poznańskich, aby zainspirować się i nawiązać strategiczne współprace na kolejny owocny sezon.

Special Days 2019, zdjęcie Bernard Łętowski

Inauguracja florystyki na Targach GARDENIA

Mając na uwadze tendencje w organizacji wydarzeń w sektorze GARDEN w Europie, a także potrzeby i wskazówki ze strony branży, od 2021 połączone zostają w szeroki blok ogrodniczo-florystyczny Targi GARDENIA i Special Days. Nowa formuła obejmuje swoją tematyką szeroko rozumiane ogrodnictwo, dekoracje i florystykę.

Zwiedzający będą mogli uczestniczyć w jednym, kompleksowym wydarzeniu. Trzeci dzień Targów przeznaczony będzie w szczególności dla indywidualnego odbiorcy. Wśród atrakcji znajdzie się oczywiście bogata sekcja stoisk, a także pokazów i warsztatów florystycznych oraz dekoracyjnych.

Special Days 2019, zdjęcie Bernard Łętowski

W programie organizatorzy przewidują między innymi:

  • pokazy mistrzów florystyki: Moniki Bębenek, Ewy Bugaj, Macieja Krzusa, Piotra Marca, Izy Tkaczyk wraz z grupą mistrzowską, Katarzyny Grety Szymkowiak, Tomasza Kuczyńskiego, Zygmunta Sieradzana, Edyty Zając-Chruściel czy Małgorzaty Szwagiel
  • warsztaty florystyczne: Piotr Sekunda (Floral Academy), Katarzyna Szymkowiak (Gretaflowers), Piotr Marzec (SITO), Monika Bębenek (Kwitnące Horyzonty)
  • prelekcja Andrzeja Dąbrowskiego – Szczepionka na kryzys w kwiaciarni
  • konkurs kwiaciarń: Stowarzyszenie Florystów Polskich

Jubileuszowa edycja

To już 15 edycja GARDENII! Jubileusz targów GARDENIA zbiega się z inną ważną okolicznością – stuleciem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obie rocznice będą stanowić istotny kontekst listopadowego spotkania.

W 2021 roku Targi GARDENIA połączą biznes oraz pasję do ogrodnictwa, dekoracji i florystyki, skupiając w jednym miejscu i czasie profesjonalnych zwiedzających, najważniejsze branżowe autorytety oraz innowacyjne rozwiązania do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Targi odbędą się w dniach 4-6 listopada i będą zlokalizowane w pawilonach 3, 3A i 4.

Special Days 2019, zdjęcie Bernard Łętowski

Serdecznie zapraszamy!

Program wydarzeń TUTAJ

Bilety na targi można zamówić TUTAJ

Informator targowy – najczęściej zadawane pytania – Targi GARDENIA 2021

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.