Szkolenie Kwiaciarnia bez falstartu ONLINE

Skoro warsztaty florystyczne mogą się odbywać w formule online, to dlaczego nie szkolenia biznesowe? Przez dwa lata borykałem się z tym dylematem – czy rozpocząć szkolenia online? Do tej pory przeprowadziłem kilkadziesiąt takich szkoleń, w których uczestniczyło kilkuset florystów. Dużą wartością dodaną takich osobistych spotkań twarzą w twarz są dyskusje, wymiany doświadczeń, pojawiające się wątpliwości, pytania i odpowiedzi na nie.

Mamy to! Wielokrotnie pytaliście o szkolenie Kwiaciarnia bez falstartu w wersji ONLINE. Przygotowaliśmy się do tego i zapraszamy do uczestnictwa.

Pierwsze takie szkolenie już 2 i 3 marca. Na początek zaplanowaliśmy 4 panele szkoleniowe w dwa dni. Codziennie od 9:00 do 13:15 i od 15:00 do 19:15. Zobaczymy jak taka opcja się sprawdzi. Ciekaw jestem Waszych opinii, sugestii. Przecież to szkolenie jest dla Was!

Szkolenia, które proponuję są przygotowane zgodnie z najnowszymi trendami. Nie będą to nagrania video, w których instruktor przekazuje swoją wiedzę i punkt widzenia, dość podobnie jak w sali wykładowej. Uczestnik jest pasywnym odbiorcą choć zazwyczaj może zadać pytanie do lekcji. Nie będą to prezentacje do biernego obejrzenia, aby przyswoić wiedzę.

Będą to tzw. kursy kohortowe (z angielskiego CBC: cohort-based course). To po prostu grupa uczestników kursu, która rozpoczyna i kończy szkolenie w tym samym czasie, wszyscy przechodzą przez panele szkolenia w jednym momencie. Wszystko odbywa się w stałym kontakcie z prowadzącym szkolenie. W rezultacie kohorta (grupa) zapewnia uczestnikom bardziej interaktywne, wciągające wrażenia, a uczestnicy kursu dzielą się między sobą własnym zrozumieniem i zastosowaniem materiału kursu. Kursy kohortowe są bardziej naturalne dla trenerów. Nie każdą wiedzę i doświadczenie da się dobrze przekazać w formule kursów wideo. Film w formie krótkiego wykładu nie odda tego, co dzieje się w sali szkoleniowej.

Dla uczestników szkoleń przygotowałem specjalne grupy na FB (nazwy jak nazwy szkolenia), tam będziemy mogli kontynuować dyskusję, przekazywać kolejne informacje, budować wzajemne relacje. Przygotowana jest też strona, na której będzie można pobrać materiały po szkoleniu. Na tej stronie będziemy też dodawać kolejne przydatne materiały.

UWAGA! Liczba uczestników jest ograniczona, zachęcam do szybkich decyzji i zgłoszeń.

Opis szkolenia, opinie i zgłoszenia na stronie szkolenia – Kwiaciarnia bez falstartu – Online – wsparcieflorystow.pl

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.