Dobre połączenie

Nowoczesna kwiaciarnia to wciąż przede wszystkim kwiaty… ciekawe, zachwycające, najwyższej jakości. Ale współczesna kwiaciarnia to nie tylko kwiaty, to również rośliny doniczkowe i piękne donice, to artykuły dekoracyjne, również meble.

To co wiemy i wprowadzamy w życie od dawna, to co widzicie na co dzień w naszej Kwieciarnia zyskało potwierdzenie w czasie głównego pokazu na scenie Europa Cup – European Floristry Championship 2022.

Prowadzący pokaz, znakomity niemiecki florysta Klaus Wagener – floral lifestyle opowiadał o tym tworząc na scenie bukiety i kompozycje. Wielokrotnie podkreślał, że współczesna florystyka, nowoczesna kwiaciarnia, to powinno być połączenie kwiatów, roślin, donic i artykułów upiększających wnętrza.

Współczesna kwiaciarnia powinna zachwycać nie tylko kwiatami i roślinami, ale stworzoną kompozycją, ekspozycją, całością, Kwiaciarnia powinna oferować gotowe koncepcje.

Kwiaty w idealnie dopasowanym wazonie postawione na stoliku, w otoczeniu stylowego krzesła na tle zachwycającego lustra, a to wszystko na dywaniku, a na koniec do tego dopasowana poduszeczka i kocyk.

Teraz już chyba nikogo nie zdziwi stwierdzenie o naszej kwiaciarni – to tam, gdzie oprócz kwiatów kupisz lustro, krzesło i poduszki. Ale taka jest po prostu nowoczesna kwiaciarnia. My to wiemy, my to czujemy, my to robimy.

Ty też możesz otworzyć swoją Kwieciarnię. Koncept Kwieciarnia jest gotowy na rozwój w ramach współpracy franczyzowej.

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.