Spotkajmy się w Poznaniu

Do Targów Gardenia coraz bliżej, wydarzenia towarzyszące targom przynoszą potężną dawkę merytorycznej wiedzy i inspiracji. To również możliwość spotkania się twarzą w twarz, to platforma do rozmów, dyskusji i budowania relacji.

W najbliższej edycji Targów GARDENIA, 17-19 listopada 2022 roku, nie zabraknie artystycznego sznytu. Mistrzowie florystyki Polski i Europy w swoich nietuzinkowych i przygotowywanych specjalnie na tę okazję kompozycjach dadzą wgląd w najnowsze trendy estetyczne i – oczywiście – ekologiczne! Pokazy florystyczne na przestrzeni 3 dni ponownie przyciągną publiczność spragnioną inspiracji i najświeższej branżowej wiedzy.

Szczegóły warsztatów dostępne są na www.TargiGardenia.pl oraz u organizatorów. Wszystkie szkolenia wymagają rejestracji – zapisy możliwe są indywidualnie u organizatorów.

Stoiska i pokazy florystyczne tętnić będą nowinkami branżowymi w nurcie dbałości o środowisko, tak ważnymi w tej ulotnej sztuce. Producenci i dystrybutorzy kwiatów, akcesoriów i preparatów florystycznych zaproponują innowacyjne rozwiązania zgodne z wymogami dzisiejszego konsumenta, który oczekuje usługi najwyższej jakości, a zarazem ekonomicznej i ekologicznej.

Z przyjemnością oddamy przestrzeń sceniczną i wystawienniczą w ręce szkół florystycznych, które ponownie zachwycą szerokie grono odbiorców. To niewątpliwie obowiązkowy punkt w kalendarzu dla profesjonalistów związanych z branżą florystyczną oraz dla wszystkich poszukujących inspiracji i świeżego spojrzenia na swoją ofertę dekoracyjną.

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA

Kiedy: 17-19 listopada 2022 r.

Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilony 5 i 6 (wejście Holem Północnym od ul. Grunwaldzkiej)

Podziel się opinią

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.